Wyślij wiadomość
Dom

Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd.

Kilka słów o nas
Chiny Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. profil firmy
Chiny Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd. profil firmy
1 2 3 4 5 6 7

Guangzhou Huaweier Packing Products Co.,Ltd.

Guangzhou Huaweier Packing Products Co., Ltd. jako profesjonalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Nasze biuro centrum sprzedaży w mieście Guangzhou i fabryka w Sanshui, miasto Foshan. Nasza fabryka została założona w 1999 roku; Ponad 35 rzeczy pracujących w fabryce, 25 wtryskarek, 15 w pełni automatycznych rozdmuchiwaczy, Ponad 2000 zestawów form, 20000 metrów kwadratowych Zakład, mamy 9 patentów na nasze produkty z tworzyw sztucznych,

HUAWEIER jest marką, Huaweier nalega na zasadę „najpierw jakość i konkurencyjna cena”. Nasze produkty mogą w 100% uszczelniać dobrze / szczelne / szczelne / szczelne / bez BPA / klasy spożywczej, teraz posiadają zintegrowaną linię produkcyjną do pojemników IML / plastikowych słoików / puszek / butelek / pudełek i tak dalej na opakowaniach z tworzyw sztucznych.

Jesteśmy profesjonalistami w produkcji PET / PE / PP / PS / EVOH / In Mould Products Plastikowe opakowania do pakowania, testowanie każdego produktu i wszystkie kwalifikowane, SGS, UE, zatwierdzenie FDA i jest niewielką liczbą druków krajowych z kwalifikacjami biznes wtryskowy.

Najważniejszą zaletą przedsiębiorstwa jest silna przewaga techniczna zespołu opracowującego technologię, posiadanie własnego warsztatu rozwoju form, inżynierów rozwoju z 20-letnim doświadczeniem w opracowywaniu form, opracowanie pierwszej krajowej formy do puszek z tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe.

Posiada piętnaście w pełni automatycznych linii do rozdmuchiwania, ponad piętnaście zaawansowanych serwo wtryskarek i dziesięć szybkich wtryskarek, fabryka stosowała standard czystego pomieszczenia do budowy, zarządzania.

Produkty są stosowane głównie w żywności, herbacie, napojach do napojów, produktach opieki zdrowotnej i innych gałęziach przemysłu. Celem Huaweier nie jest jakość produktu w serwisie posprzedażnym, koncentrujemy się tylko na robieniu najlepszych produktów, tak naprawdę nasz produkt nie jest kosztem klienta, ale kapitałem klienta.

Huaweier ze względu na skupienie, tak profesjonalny!

(CEO)

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : HUAWEIER

Ilość pracowników : 30~50

Coroczne wyprzedaże : 6000000-9000000

Rok założenia : 1999

pc Export : 60% - 70%

W 1999 r. Rozpoczynamy produkcję form wtryskowych i rozdmuchowych, wykonaliśmy zestaw form wtryskowych i rozdmuchowych do puszek z tworzyw sztucznych.

(Część pleśni)

Do 2016 r. Otwieramy dział sprzedaży i wszelkiego rodzaju salon próbek w Kantonie, teraz mamy ponad 2000 zestawów form.

W maju 2018 r.Huaweier dołączył do 123. chińskich targów importu i eksportu towarów , pokazaliśmy najnowsze produkty (w tym plastikowy słoik, plastikowe puszki PET, przezroczyste plastikowe pudełka na żywność, plastikowe butelki z zakrętkami z kreskówek i produkty pakujące IML), a wywiad przeprowadził sekcja jakości CCTV.

Nasze produkty uwielbia entuzjazm naszych klientów. Nasi klienci są bardzo entuzjastycznie nastawieni na tę wystawę, przekonujemy klientów jakością i zdobywamy zaufanie klientów. 100% surowców klasy spożywczej, 100% materiału bez zapachu, 100% bez zapachu, 100% szczelności i szczelności.

Usługowe

Guangzhou Huaweier Packing Products Co., Ltd.

Domagaj się produktów dobrej jakości, aby klienci byli spokojni.

1. Zwykłe produkty są dostępne w ciągu 1 dnia;

2. Bezpłatne próbki do sprawdzania i testowania;
3. Profesjonalny zespół sprzedaży handlu zagranicznego;

4. 7 * 24 godziny na linii i odpowiedzi na czas;

5. Potężny techniczny zespół badawczo-rozwojowy;
6. Ponad 2000 zestawów niezależnych form badawczo-rozwojowych.

(Nasz personel sprzedaży na czas sprawdza jakość i podąża za linią produkcyjną działającą dobrze i pozwala naszym klientom odczuć ulgę, każda nasza sprzedaż dobrze zna plastikowy słoik, plastikowe puszki, plastikowe pudełka, produkty w pojemnikach IML i szczegóły dotyczące opakowań z tworzyw sztucznych.)

Firma Zespół

(Dział sprzedaży w Kantonie)

KONTAKT

Adres: 192, na północ od Huadi Avenue, dystrykt Liwan, miasto Kanton, prowincja Guangdong, Chiny

Adres fabryczne:Centrum technologiczne strefa przemysłowa, dystrykt Sanshui, miasto Foshan, prowincja Guangdong, Chiny